TJ SOKOL KOLINEC - ODDÍL BĚŽECKÉHO LYŽOVÁNÍ

OFICIÁLNÍ STRÁNKA ODDÍLU BĚŽECKÉHO LYŽOVÁNÍ PŘI TJ SOKOL KOLINEC

AKTUÁLNÍ INFORMACE

 

 

29.11.2018 Tak už nám to zase začalo. Na Šumavě napadl sníh a na Churáňově je upraveno prvních cca 7 km stop a je to na extráč !!! V současné chvíli to jsou jedinné stopy v celé naší republice.

 

4.7.2018 Žíža konečně po třech měsících dodal zápis z výroční členské schůze našeho oddílu.

 

1.7.2018 30.6.2018 jsme konečně podnikli dlouho plánovaný pochod na Roklan přes 1. zónu NP Šumava. Vyrazili jsme z Modravy po staré Březnické cestě přes Studenou horu směrem k Roklanské chatě. V 1. zóně jsme se obratně vyhnuli střetu se správci parku. Při přechodu slatí k Německé hranici nás provázela mlha jako z filmu"Král Šumavy", slatě jsme však prošli bez jediného zaváhání. A při stoupání na Roklan od hranic s Německem jsme již měli krásné slunečné počasí. Akce se zkrátka mimořádně vydařila včetně závěrečného piva v Lyeru na Modravě. Fotky zde.

 

19.3.2018 Dnes jsme podnikli krásnou "Jarní" lyžovačku, -8 °C a mazali jsme extráč. V lednu na klistr, v březnu na extráč.

 

6.3.2018 V neděli 4.3.2018 předseda vybojoval solidní 2. místo v kategorii M50 na Krňoulově memoriálu, který se po dlouhé době jel na kompletním 15 km Čerchovském okruhu klasickou technikou.

 

6.3.2018 Návrh oddílového loga, a aktualizovaná varianta na přání nespokojenejch ženskejch.

 

 

 

V zimní sezoně 2012/2013 uskutečnili lyžující nadšenci ze Sokola Kolinec několik zdařilých výletů na běžkách, které vždy skončily v Železnorudském hotelu Grádl u výborného Železnorudského piva. Na výroční členské schůzi TJ Sokol Kolinec konané 16.3.2013 v restauraci Na Radnici po pátém pivu navrhl kolinecký sportovní nadšenec Pepa Domek Chaloupka založení oddílu běžeckéko lyžování. Všichni přítomní včetně hostinského a přítomných nečlenů byli nadšeně pro. Na valné hromadě TJ Sokol Kolinec konané 1.3.2015 opět v restauraci Na Radnici bylo konečně po dvou letech schváleno, že se oddíl Běžeckého lyžování stává oficiální součástí TJ Sokol Kolinec pod názvem ODDÍL BĚŽECKÉHO LYŽOVÁNÍ A TURISTIKY.

skikolinec@volny.cz